Holečkova 657/29, 150 00 Praha 5 +420 775 091 531 poptavky@automaton.cz

O Nás - Automaton

Dovozci nových a zánovních vozidel

Jsme tým specialistů se zaměřením na dovoz nových a zánovních vozidel (převážně v tovární záruce) všech kategorií z celé Evropy (i zbylých koutů světa 🙂).

Dovozem vozidel se v našem týmu zabýváme jednotlivě již od roku 2018 a od té doby jsme dovezli vozidla více než 500 spokojeným zákazníkům. Naším cílem je najít pro každého klienta vozidlo, které bude splňovat, či dokonce předčí jeho očekávání.

Rádi Vám pomůžeme nejen s výběrem vozidla, ale také s financováním, pojištěním, příslušenstvím či dokonce úpravami vozidla, abychom maximalizovali Vaši radost z nového vozu.

Všechna naše nabízená vozidla pro Vás umíme financovat dle Vašich představ. Ať už je pro Vás zajímavé klasické splácení "do nuly", či financování s poslední navýšenou splátkou, nic není problém. V oblasti financování spolupracujeme se společnostmi ESSOX, Leasing České spořitelny a ČSOB Leasing. U pojištění Vám rovněz umíme nabidnout "Vše co Vás napadne" - záleži jen na Vašich potřebách. V průběhu dovozu vozidla oslovujeme největší pojisťovny u nás a předkládáme Vám nejvýhodnější nabídky přimo pro Vás a Vaše nové vozidlo. Vždy pro Vás vybíráme nabídku, která Vám zajistí maximální komfort v případě řešení případné pojistné události. K "pohodovému" provozu Vašeho nového vozu Vám umíme nabídnout i prodloužení záruky, které může být až na 4 roky od konce záruky tovární. Zde spolupracujeme se společností DEFEND.