Holečkova 657/29, 150 00 Praha 5 +420 775 091 531 poptavky@automaton.cz

Dovoz veteránů na klíč - Automaton

Automaton - Když chcete dovést auto s duší! Veterán nebo youngtimer? To už je na Vás!

Jsme tým nadšenců, kteří se specializují na dovoz nových a zánovních aut z celé Evropy. Nicméně jsme i „autaři“… A máme rádi, když mají auta duši. Sami taková auta vlastníme nebo je hledáme. I proto víme, jak je složité najít youngtimer nebo veterán dle představ.

Co byste řekli na parťáka při dovozu Vašeho vysněného veteránu nebo youngtimeru ze Švédska nebo odjinud z celé Evropy, na kterého se můžete spolehnout?

S vášní pro klasické automobily a know-how v oboru, jsme připraveni splnit vaše sny o vlastnictví skvostu na čtyřech kolech. Ať už bude Vaše přání jakékoliv! Neznáme každý vůz a každé provedení, nicméně špičkovou detailní kontrolu pro Vás provedeme a následně jen Vy rozhodnete, zda-li je vůz dle Vašich představ.

Co dělá Automaton jedinečným? Náš tým zkušených prodejců pro dovoz automobilů, který má bohaté zkušenosti v oblasti dovozu a je schopný vyhledat ty nejexkluzivnější klenoty automobilové historie. Náš technik se postará o pečlivou kontrolu veterána dle Vašeho přání, ať už je to youngtimer nebo klasický vůz z éry 30. let.

Automaton vám pomůže najít ten správný kousek, který zapadne do vaší sbírky jako investice nebo se stane Vaším víkendovým společníkem na cestách.

Náš tým je připraven Vás provést procesem nákupu a dovozu veterána od začátku až do konce. Jsme tu pro váš komfort, abyste si užili celý proces bez starostí.

Jak proces dovozu funguje?

  • Zašlete nám specifikaci hledaného vozu, případně odkaz na konkrétní vůz.
  • Zasíláme Vám nabídku včetně kalkulace našich služeb.
  • Když vůz odpovídá Vašemu přání, prověříme pro Vás dostupnost. 
  • Technik jede vozidlo osobně zkontrolovat – zasílá protokol o stavu vozidla, videa a fotografie. Prohlídka vozidla je zpoplatněna částkou 20.000 – 30.000 Kč dle místa kontroly.
  • Pokud vůz splňuje Vaší představu, připravujeme kupní smlouvu dle dříve zaslané nabídky a zahajujeme dovoz. V případě, že stav vozu není dle Vašeho přání, hledáme dále.
  • Po dovozu Vašeho veterána do České republiky ho přihlašujeme na SPZ a předáváme.

Kontaktujte nás ještě dnes a dejte nám šanci Vám splnit sen.

Popište nám své přání! Budeme Vás kontaktovat zpět!

    Dovětek: I když kontroly provádíme s maximální pečlivostí, vlastnictví klasického vozu je vždy spojeno s pravidelným a kvalitním servisem a porucha se může objevit.